Een gevarieerde keuze vol passie en liefde voor het verleden

Fraaie stilistisch gehamerde roodkoperen Demeyere waterketel – ca. begin 20e eeuw

€80,00
Prijs incl. BTW (0%) €0,00
Antieke Demeyere waterketel in roodkoper. Gehamerd koper met geelkoper deksel en vaste hengel. Authentiek erfgoedstuk met patina, ca. begin 20e eeuw.
Op voorraad
1
Productgegevens

Fraaie roodkoperen Demeyere waterketel – ca. begin 20e eeuw

Een fraaie roodkoperen waterketel met deksel en vast hengsel, vervaardigd in zware kwaliteit koper. De ketel is stilistisch van vorm in gehamerd koper en heeft daardoor geen lasnaden, wat de ambachtelijke degelijkheid onderstreept.

Het deksel is uitgevoerd in geelkoper, net als de twee handgreepjes die stevig bevestigd zijn zodat ze niet kunnen draaien. Het handvat staat rechtop en verhoogt de stabiliteit bij gebruik. De binnenzijde is met blik bekleed, zoals gebruikelijk bij kwaliteitsketels uit deze periode.

Onderaan draagt de ketel het handelsmerk Demeyere – een Belgisch familiebedrijf opgericht in 1908, dat inmiddels wereldwijd bekendstaat om uitmuntend kookgerei.

De ketel is gebruikt en vertoont een kleine, nauwelijks zichtbare deuk. Verder verkeert hij in een mooie antieke staat met een glanzende patina, zonder gaten of zwakheden in het metaal.

Prijs: €80 – De merkwaarde van Demeyere, de zware kwaliteit koper en de glanzende patina maken dit tot een aantrekkelijke keukenklassieker.

Gewicht: ca. 2,8 kg

Afmetingen:
Hoogte: 26 cm
Breedte: 24 cm
Diameter: 18 cm

Een Demeyere‑ketel die ambacht, duurzaamheid en Belgische traditie samenbrengt in één tijdloos object.

Bewaar dit product voor later
Fraaie stilistisch gehamerde roodkoperen Demeyere waterketel – ca. begin 20e eeuw
SPECIALE PROMOTIE

20% Korting

Profiteer nu van onze tijdelijke aanbieding. Geldig voor een beperkte periode. Mis deze kans niet!