Antieke aluminium fruitpers " Pamplemouss Luxe " – ca. midden 20e eeuw
Antieke citruspers “Pamplemouss Luxe” – ca. midden 20e eeuw
Deze handmatige citruspers, gestempeld met “Pamplemouss Luxe”, is vervaardigd uit gegoten aluminium en staat bekend om zijn duurzaamheid en efficiëntie. Het ontwerp combineert functionaliteit met esthetiek, waardoor het zowel een gebruiksvoorwerp als een decoratief object is.
Het apparaat werkt eenvoudig: plaats een halve sinaasappel of pompelmoes in de tank, knijp deze uit en laat het sap via de verwijderbare filter in de opvangbak stromen. Dankzij de tuit kan het sap rechtstreeks in een glas worden gegoten.
De pers verkeert in mint conditie en toont geen sporen van slijtage. Het robuuste ontwerp en de solide constructie maken dit tot een aantrekkelijk en elegant stuk dat zowel praktisch als verzamelwaardig is.
Prijs: €35 – De combinatie van antieke signatuur, gave staat en functionele elegantie maakt dit tot een bijzonder en aantrekkelijk object.
Gewicht: ca. 1,2 kg
Afmetingen:
Lengte: 30 cm
Hoogte: 14 cm
Breedte: 14 cm
Een functionele citruspers die ambacht, duurzaamheid en elegantie samenbrengt in een tijdloos ontwerp.
