Per Tutti i Gusti – Authentique antiquité, brocante et curiosités : Expédition dans le monde entier – Approvisionnement hebdomadaire

​Triptiek van gestileerde stenen sculpturen – ca. 1950

€135,00
Artistiek object
Prijs incl. BTW (0%) €0,00
Drie handgesneden stenen sculpturen ca. 1950. Samen verbeelden ze zorg, introspectie en verbondenheid. Een elegante en betaalbare kunstcollectie in steen.
Op voorraad
1
Productgegevens

Triptiek van gestileerde stenen sculpturen – ca. 1950

Drie handgesneden en gepolijste beeldhouwwerkjes in steen, elk voorstellend een gestileerde etnische figuur in een zittende houding. Samen vormen ze een stille dialoog over zorg, introspectie en verbondenheid.

  • Een vrouw die een mandje met broodjes draagt, symbool van voeding en gastvrijheid.
  • Een man in diepe mijmering, met het hoofd rustend op zijn hand, verbeelding van introspectie en berusting.
  • Een figuur met een cirkelvormig object tegen de borst gedrukt, teken van ritueel en innerlijke kracht.

De drie sculpturen zijn elegant en sierlijk vormgegeven, met vloeiende lijnen en ambachtelijke afwerking. Als reeks brengen ze stilte, symboliek en verfijning samen in een betaalbare maar geladen kunstcollectie.

Prijs bundel: €135 ipv €150– Een unieke kans om drie complementaire sculpturen als geheel te verwerven.

Bewaar dit product voor later
​Triptiek van gestileerde stenen sculpturen – ca. 1950
PROMOTION SPÉCIALE

20% Réduction

Profitez dès maintenant de notre offre temporaire. Valable pour une durée limitée. Ne manquez pas cette occasion !